KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Aktuality Zahradní slavnost odstartovala volební kampaň KDU-ČSL ve Zlínském kraji
Zpět

Zahradní slavnost odstartovala volební kampaň KDU-ČSL ve Zlínském kraji

Přidáno 13. 9. 2017

Na této akci jsem pomáhala a musím říct, že mi to jen utvrdilo můj názor, ať už na KDU-ČSL či ML. Bylo krásné sledovat, jak se všichni na sebe usmívali. Člověk cítil pozitivní energii a lásku od všech.

Začala bych od lidí, kteří tam pomáhali. Myslím, že jsem snad nikdy neviděla tolik ochotných lidí na jednom místě. Celá tahle akce byla výborně zorganizovaná a bez členů ML, či KDU-ČSL by se to nikdy nestalo. Bylo krásné sledovat, jak si to všichni užívali, i když vařili jen kafe nebo nafukovali balonky. Šlo vidět, že to pro ty lidi chtěli a chtějí dělat. Avšak bez návštěvníků by to nebylo ono. Musím pochválit i je. Opravdu hodně lidí, rodin, dětí, nebo starších párů k nám zavítalo. Já jsem chodila se sestrou a fotily jsme. Nosila jsem s sebou rámeček, ve kterém se lidi mohli vyfotit. Z mého pohledu, jsem vychytala tu nejlepší práci. Měla jsem stále kontakt s lidmi a byli úžasní! Milí a hlavně vtipní. Ten den jsem se dost nasmála.

Nejvíce mě překvapilo, kolik politiků se tam ukázalo. S některými jsem měla tu čest mluvit a to byl pro mě snad nejlepší zážitek. Ráda bych jmenoval aspoň pár, se kterými jsem mluvila. Úplný favorit byl pro mne Ondřej Benešík. Velmi sympatický a milý. Příjemně se s ním povídá. Dále byl Hayato Okamura. Líbilo se mi, že si lidi pamatuje a tím na mě udělal velký dojem. Pan Okamura byl velmi příjemný a jsem ráda, že jsem se s ním seznámila. Opravdu pozitivní člověk! Dále tam byl Daniel Herman, Jiří Čunek, kterého jsem jen pozdravila, neboť byl zaneprázdněn voliči. Také jsem se pozdravila s paní senátorkou Šárkou Jelínkovou a dalšími …

Jsem moc ráda, že jsem na této akci mohla být a děkuji všem, kteří se zúčastnili a samozřejmě velké díky patří dobrovolníkům!

Magdalena Martinková