11. 3. 2018 12:03

Mladí lidovci Zlínského kraje a KDU – ČSL Zlínský kraj vás zvou na 3. Jarní ples, který se uskuteční v sobotu 14. dubna 2018 od 19:00 ve Zlíně v restauraci U Barcuchů. K tanci a poslechu hraje kapela Lord. Připravena je bohatá tombola.

Předprodej lístků (cena 100 Kč) u Heleny Martinkové (martinkovahelena@email.cz), nebo na místě (cena 150 Kč). Kapacita omezena, proto doporučujeme koupit lístek v předprodeji.

Odkaz na FB událost.

11. 12. 2017 20:13

Žaloba na Česko, Polsko a Maďarsko kvůli kvótám.
Celý pořad si můžete přehrát
zde.

Evropská komise žene Česko, Polsko a Maďarsko k unijnímu soudu, protože neplní uprchlické kvóty. Jak se bude Česko bránit? Jak chce premiér Babiš vyjednat stažení žaloby? Německá sociální demokracie podporuje rovnou vznik evropské federace a kdo to nepodpoří, má jít z Evropské unie pryč. A má se z Unie stát federace, ze které vyhodí všechny, co s federativním systémem nebudou souhlasit? Téma pro státního tajemníka pro evropské záležitosti Aleše Chmelaře (ČSSD), europoslankyni Ditu Charanzovou (ANO), předsedu poslaneckého výboru pro evropské záležitosti Ondřeje Benešíka (KDU-ČSL) a místopředsedu ODS Martina Kupku. Spojíme se taky s naším zpravodajem v Bruselu Lukášem Dolanským a reakce z Polska dodá kolega Miroslav Karas. Toho se zeptáme taky na vývoj tamní politické krize.

23. 11. 2017 19:28

Mladí lidovci Zlínského kraje a KDU-ČSL Zlínský kraj vás zvou na adventní pouť na Svatý Hostýn. Pouť i mše svatá na Sv. Hostýně budou obětovány za politiky. Vyrážíme v neděli 10. prosince 2017 v 9:00 z Bystřice pod Hostýnem ze zastávky u hřbitova. V 11:15 bude sloužena mše svatá za politiky. Poté bude příležitost zajít si na oběd. Na všechny se těšíme.

Odkaz na FB událost zde.

Buďme v kontaktu